PROFFESJONELL TUNING DER DU BOR !                 

La en av våre tuningforhandlere utføre en  optimal chiptuning på ditt kjøretøy i nærheten av der du bor.

Våre chiptuningforhandlere har gjennomgått opplæring hos oss og utfører tuning på de fleste kjøretøytyper og merker.
Som et av  Norges eldste og største chiptuningkjede står vi til din disposisjon. 

Forhandler oversikt Norge

Forhandler: Post nr  Poststed       Direkte ECU OBD     Ecutek  Eprom Rapid  MyGenius Tlf.       E -post:
Sand-Tec AS 2120 Sagstua    .   . 90031344 post@sand-tec.no
Wangen Auto AS 2322 Ridabu   . 90192644 post@wangenauto.no
Auto-Benz AS 2380 Brumundal    .  . 90688742 morten@auto-benz.no 
TK Økonomitrimming     2435 Braskreidsfoss  .               .   . 62423605 marius@tktrimming.no
Vinstra Auto AS 2640 Vinstra    .    .   .   . 61290709 kai@vinstraauto.no
Hundorp Auto AS 2647 Sør Fron    .    .   .   . 61298680 kai@hundorpauto.no
Kapp Bilverksted AS 2858 Kapp    .    .   . 61169004 arildbil@online.no
Vestfold Elektro-Diesel AS   3160 Stokke    .   .   . 33309272 post@vedas.no
Bilteknikk Kviteseid AS 3850 Kviteseid    .   .   . 35053770
trond@bilteknik.no
Kvål Auto 4306 Sandnes    . 91390323 terje@kvalauto.no
Moster Bil AS 5440 Mosterhamn    . 95220567 j-angl@online.no
Førde Auto AS 5555 Førde i Hordaland    .   .    .   .   .   . 53747310 olav.foerdeauto@boschcarservice.no
Aksdal Bil AS 5570 Aksdal 52771050 tore@aksdalbil.no
Kvikkservice AS 6440 Elnesvågen   .    . 712632 50 elnesvagen@gsbildeler.no
Melkild Bilverksted AS 6600 Sunndalsøra   .   . 71699990 esi@melkild.no



   .   .

Fjellets Elektro AS 7800 Namsos   . 74219000 firmapost@fjelletselektro.no
Tunheim Auto 8976 Vevelstad   .   . 97537404 tuning@tunheimauto.no